Banner - Promo akcie pokračujúVirtuálne Slovensko rastie a my sme každý deň svedkami zakladania nových virtuálnych identít. Je zrejmé, že prítomnosť vo virtuálnom priestore bude dynamicky narastať aj v roku 2021, výrazne podporená aj situáciou ohľadom koronavírusu.

Preto by sme radi vyšli v ústrety tým, ktorí plánujú vstúpiť do virtuálneho sveta, a to opätovným zvýhodnením cien za registráciu nových domén.

S radosťou teda oznamujeme, že sme sa rozhodli predĺžiť platnosť dlhodobých akcií aj v rámci 2021!

  • Akciu Nové domény za lacnejšie predlžujeme do 30. júna 2021.

V rámci akcie Nové domény za lacnejšie si je možné zaregistrovať novú Doménu za jednotnú akciovú cenu 7 EUR bez DPH, namiesto štandardnej ceny pre Registrátorov podľa Cenníka.

  • Akciu Získaj 100, dostaň 100 predlžujeme do 30. júna 2021.

V rámci akcie Získaj 100, dostaň 100 oceňujeme aktivitu Registrátora pri registrovaní nových Domén, a to návratom finančných prostriedkov v hodnote 100 EUR bez DPH za každých 100 nových Domén zaregistrovaných prostredníctvom tohto Registrátora.

Záverom pripomíname, že stále platí, že doplňujúcou povinnou podmienkou je zabezpečenie dotknutej Domény prostredníctvom DNSSEC.