Posledné dni väčšina z nás trávi čas výlučne doma a okrem neodkladných povinností môže byť hľadanie činnosti na zvyšok dňa riadna fuška. My ponúkame hlavne Vašim deťom možnosť na chvíľu rozptýliť domáci stereotyp.

Rozhodli sme sa preniesť niekoľko reálnych kníh slovenských autorov do virtuálneho sveta vďaka „virtuálnej čítačke“, ktorá je určená pre všetkých nadšencov literatúry aj v časoch, kedy sú knižnice uzavreté!

Ako to funguje? Na našom Youtube kanáli sa v podaní známych osobností postupne objavia diela slovenských autorov, ktoré sme pre vás vybrali. Začíname už dnes – 23. marca 2020, s rozprávkou Kristy Bendovej – O siedmich strúbovaných bratoch. Pokračovať budeme podľa možnosti pokým sa neotvoria brány našich škôl, čiže sa môžete tešiť na výdatnú nádielku knižných vitamínov.

Nechajte sa vytrhnúť z jednotvárnosti karanténnych dní a na tomto odkaze si vypočujte hore uvedenú rozprávku v podaní herca Mareka Geišberga.

To ale nie je všetko! Virtuálnu čítačku môžete ovplyvniť aj vy!

Napíšte nám na tlacove@sk-nic.sk aký titul prenesený do virtuálneho sveta by ste si radi pozreli a my tie najzaujímavejšie tipy zrealizujeme.

Žime naplno – žime virtuálne – žime literárne!