Obrázok - Evidujeme 400 000 domén ,skSpoločnosť SK-NIC začala rok 2020 spustením technológie skenovania domén na prítomnosť CDS záznamov s názvom CDS scanning. Táto služba funguje ako automatická aktivácia DNSSEC na základe údajov na menných serveroch domény bez potreby zápisu do registra domén zo strany registrátora. Slovensko sa tak zaradilo na tretie miesto v krajinách, ktoré používajú túto technológiu.

Touto technologickou novinkou sme spustili aktivity, ktoré by mali podporiť úspešný príbeh najkrajšej koncovky .sk aj v roku 2020.

A aby bol nasledujúci rok naozaj úspešný, pripravili sme pri príležitosti prekročenia hranice 400 000 domén akciu 4 dni po 4,- EUR.

Pravidlá akcie sú jednoduché – počas 4 dní v období od 21. do 24. januára 2020 bude cena za registráciu novej domény 4,- EUR bez DPH.

Chceme pokračovať v nastavenom trende poskytovania top technológií a služieb. Preto sme rok 2020 začali nielen technologickou novinkou, ale aj výhodnou akciou na kúpu novej domény. Budeme radi, ak privítame vo virtuálnom Slovensku nových používateľov.