org.skNová doména s koncovkou org.sk priam horí nedočkavosťou a pomaly, ale isto sa schyľuje k prvým registráciám. Sme hrdí, že už čoskoro ju budeme môcť ponúknuť tým, ktorí pomáhajú.

Ako sme už spomínali, označenie .org je typické pre organizácie, ktoré nevykazujú zisk zo svojej činnosti a onedlho ho uvítame aj na Slovensku!

Cena za registráciu a predĺženie domény s koncovkou org.sk bude oproti cene za registráciu „bežnej“ domény .sk polovičná.

Pripomíname, že táto koncovka je určená len občianskym združeniam, nadáciám, neinvestičným fondom či neziskovým organizáciám!

Sme v záverečných testovaniach a s radosťou a hrdosťou uvedieme túto pre Slovensko novú doménovú koncovku do života 15. augusta tohto roku.

Domény s koncovkou org.sk bude možné registrovať rovnakým spôsobom ako domény s koncovkou .sk u všetkých kvalitných registrátorov. Aktuálny zoznam registrátorov je k dispozícii na webe spoločnosti SK-NIC, a.s.

My sme už tradične v pomoci aktívni. Od roku 2019 podporujeme prostredníctvom Fondu SK-NIC školy, organizácie či jednotlivcov. Spustením doménovej koncovky org.sk chceme ďalej prispievať k zlepšeniu a spestreniu virtuálneho Slovenska.

Pre viac informácií si pozrite naše nové video!