Telekom predlžuje prístup ku schránkamSpoločnosť Slovak Telekom prestáva k 31. decembru 2020 poskytovať služby svojich voľných e-mailových schránok. Domény ako „stonline.sk“ či „t-zones.sk“ tak prestanú byť používané na tento účel.

Pôvodne mali byť k dispozícii klientom len do 30. novembra 2020, operátor však podľa našich informácií predlžuje prístup ku schránkam až do 31. decembra 2020. Používatelia majú tak o jeden mesiac viac času na založenie si vlastnej e-mailovej schránky, napr. na vlastnej doméne, ak chcú mať inú ako všeobecnú identitu a následný presun dôležitých súborov a dát z pôvodných schránok.

Nezmenené ostáva, že služba bude od 1. januára 2021 definitívne zrušená a obsah schránok bude vymazaný. Údaje už potom nebude možné žiadnym spôsobom obnoviť.

Nezabudnite si preto včas preposlať dôležité e-maily do vašej novej schránky!

Viac o tomto kroku spoločnosti Slovak Telekom môžete nájsť na ich webovom sídle.